اتوبار و باربری ظفر


بسته بندی لوازم چگونه انجام میگیرد ؟

بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی یکی دیگر از خدمات باربری ما می باشد . در باربری ما از بهترین و با کیفیت ترین مواد لازم و تجهیزات حرفه توسط افراد متخصص و تحت تعلیم قرار گرفته جهت بسته بندی استفاده میشود.

باربری ما با تجربه ی چندین ساله در عرصه حمل بار و بسته بندی وسایل منزل آماده است بسته بندی وسایل منزل را قبل از اسباب کشی برایتان انجام دهد. ما بسته بندی را به سبک و روشی درست و ترکیبی از روش های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام خواهیم داد که این روش همانند کشور های اروپایی انجام می شود.

بسته بندی یک کار بسیار سختی می باشد و شرکت ما برای بسته بندی از افرادی خبره و کار آزموده برای حمل بارهای شما استفاده می کند ، قبل از هر چیزی اگر می خواهید بسته بندی کنید بهتر است که ملزومات بسته بندی را تهیه کنید یکی از مهمترین ملزومات بسته بندی وسایل منزل استفاده از وکیوم های حباب دار می باشد و بعد از آن کارتن ، سلفون ، چسپ ، ساک های رختخواب را می توان نام برد که باربری ما این وسایل را برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد.


شعبه شمال تهران+
شعبه مرکز تهران+
شعبه غرب تهران
modir+

اتوبار و باربری ظفر

اتوبار ما متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در سال ۱۳۸۰ آغاز به کار کرد. تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویس های بی نظیر ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

حمل حساس ترین لوازم منزل ،‌تخصص ماست

هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است. رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه ما است.

   • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
   • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
   • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
   • مشاوره و ارائه بهترین راه کارهای اسباب کشی و جابه جایی منزل در ساعات اداری
   • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری